03.05.2016

IAS Hannover CeBIT 2016’da yerini aldı.

Avrupa’nın en büyük bilişim etkinliği CeBIT, yoğun bir katılım ve ziyaretçi sayısıyla Almanya’nın Hannover şehrinde 14-18 Mart tarihleri arasında gerçekleştirildi. Türkiye’nin önde gelen 35 teknoloji firmasnın katıldığı fuarda IAS’de fuarda Kurumsal Kaynak Planlama yazılımı caniasERP 6.04  ile yine yerini aldı.

 

Endüstri 4.0 ve IoT (Nesnelerin İnterneti) temalarıyla ziyaretçilerine kapılarını açan CeBIT 2016’ yeni ve gelişen teknolojiler konusunda bir çok sunum gerçekleştirildi. IAS’nin de Endüstri 4.0 başta olmak üzere farklı başlıklarda yaptığı sunumlar katılımcılar ve ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

 

Kurumsal Kaynak Planlama yazılımı caniasERP ile 25. yılı aşkın bir süredir global pazarda müşterilerinin iş süreçlerini optimize etmelerine yardımcı olan IAS, daha önceki senelerde olduğu gibi bu sene de CeBIT fuarında yerini aldı. 26 ülkede ve 14 farklı dilde aktif olarak kullanılmakta olan caniasERP yazılımının üreticisi IAS, fuarda çözüm ortakları ve kullanıcılar ile de buluşma imkanı buldu.

 

Geçtiğimiz yıllarda Trovarit araştırma firmasının fuar alanında farklı ERP yazılımı kullanıcıları arasında yaptığı anket ve değerlendirmede “Kullanıcı memnuniyeti” tarafında en iyi ERP yazılımı seçilen caniasERP, aynı zamanda “ERP Mükemmellik Ödülünü” de layık görülmüştü. Bu sene de aynı araştırma ve değerlendirme çalışmasında yerini alan IAS adına CEO Behiç Ferhatoğlu fuarı şu şekilde değerlendirdi “CeBIT Fuarı, IAS olarak önem verdiğimiz bir etkinlik. Düzenli olarak bu organizasyonda yer alıyoruz ve her sene daha güçlü bir şekilde yerimizi alıyoruz. Bu fuar bize IAS olarak farklı ülkelerdeki çözüm ortaklarımızla ve müşterilerimizle buluşma fırsatı veriyor. Sürekli yeni çözümler geliştiren ve yeni sektörlere hizmet bir firma olarak sorumluluk alanımız da sürekli büyüyor. Bu gibi organizasyonlar sayesinde, son kullanıcılar ile bilgi paylaşımı yapıyor ve kendimizi değerlendirme fırsatı buluyoruz. Aynı zamanda sektördeki gelişmeleri de takip edip kendimizi bu gelişmelere adapte edecek geliştirmeleri yapıyoruz. IT sektörü çok aktif ve büyük bir yapıya sahip ve bu yapının boyutunu bu fuarda görmek ve anlamak mümkün. Tüm bu nedenlerden ötürü bu fuardayız ve etkinliğin bizim için oldukça verimli geçtiğini söyleyebilirim. Birçok ziyaretçi ile görüştük ve çözümlerimizi anlattık, farklı ülkelerden çözüm ortaklığı için ziyaretçilerimiz oldu. Genel olarak fuar bize 2016 yılının da oldukça hareketli geçeceğini gösteriyor.”

 

IAS Hakkında : IAS (Industrial Application Software), firmalara iş süreçlerini optimize etmeleri ve hızlandırmalarını sağlayan kurumsal yazılım çözümleri üretip, yazılımın danışmanlığını ve eğitim hizmetlerini vermek üzere 1989 yılında Almanya'da kurulmuştur. 

 

ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firması olan IAS, ürünü caniasERP ile firmaların iş süreçlerini hızlandırmalarına ve geliştirmelerine yardımcı olur. 1989 yılında Almanya’da kurulmuş olan IAS, kurumsal kaynak planlama yazılımları üretmekte ve kurulduğu günden bu yana çözümleri hakkında danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.

IAS CANLI DESTEK

Uzmanımıza danışın