IAS (Industrial Application Software)

IAS (Industrial Application Software), firmalara iş süreçlerini optimize etmeleri ve hızlandırmalarını sağlayan kurumsal yazılım çözümleri üretip, yazılımın danışmanlığını ve eğitim hizmetlerini vermek üzere 1989 yılında Almanya'da kurulmuştur.

 

ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firması olan IAS, ürünü caniasERP ile firmaların iş süreçlerini hızlandırmalarına ve geliştirmelerine yardımcı olur. 1989 yılında Almanya’da kurulmuş olan IAS, kurumsal kaynak planlama yazılımları üretmekte ve kurulduğu günden bu yana çözümleri hakkında danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.
 
Bugün itibari ile global operasyonlarını yürüttüğü Türkiye, Almanya, Hindistan ve Birleşik Arap Emirlikleri ofislerinde ve partnerleri aracılığı ile birçok ülkede yazılım geliştirme, Ar-Ge, danışmanlık, satış ve eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de; İstanbul ve İzmir başta olmak üzere, Gaziantep, Samsun, Ankara, Kocaeli, Aydın ve Bursa’da 35'in üzerinde çözüm ortağı ile birlikte başarılı projelere imza atmaktadır.

 

 

caniasERP  27 ülkede 14 farklı dilde

caniasERP, bugün Almanya, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan ve Çin başta olmak üzere 27 ülkede 14 farklı dilde kullanılan bir kurumsal yazılım çözümüdür. IAS; başta otomotiv, metal, ambalaj, makine ve endüstriyel otomasyon, gıda, halı, tekstil, madencilik, yapı malzemeleri, elektrik elektronik ve savunma sanayi olmak üzere, farklı sektörlerden 700’ün üzerinde müşterisine hizmet vermektedir.

 

Modüler ve esnek bir yapı ile sunulan ve tamamen firmaya göre ölçeklenebilen caniasERP ile firmalar, iş süreçlerini birebir yazılıma aktarma şansına sahiptirler.

 

CANIAS ERP'ye "Mükemmellik" Ödülü

Alman GPS Araştırma Firması'nın "ERP Mükemmellik Testi 2014”e katılan caniasERP, “Mükemmellik” ödülünü almaya layık görüldü. “Esneklik” kategorisinde maksimum puan almayı başaran tek yazılım oldu. “Verimlilik” ve “kullanıcı dostluğu” kategorilerinde notları “mükemmel” olan caniasERP, dört ayrı kategoride daha “çok iyi” not almayı başardı.

 

    

sertifika

 

CANIAS ERP En İyiler Arasında

Yazılım sektörünün prestjili araştırma firması Trovarit’in Avrupa genelinde gerçekleştirdiği araştırmada caniasERP, “ürün kalitesi” ve “müşteri memnuniyeti” alanlarında aldığı başarılı sonuçlarla “liderler” arasındaki konumunu sağlamlaştırdı; 2012-2014 yılları arasında en büyük gelişimi gösteren ürün oldu.

  %en iyiler%

Platform Bağımsız & %100 Web Tabanlı

caniasERP, bilinen tüm işletim sistemleriyle ve veritabanı ürünleri ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Tüm modül ve uygulamalara internet üzerinden erişim mümkündür.

 

 

  IAS%

Sektörel Çözümler

ERP konusundaki 25 yılı aşkın tecrübesi ve 700'den fazla farklı müşterisinde gerçekleştirdiği ERP projelerinden elde ettiği birikimleri bir araya getirerek, bugün itibariyle 20'nin üzerinde farklı sektör için hazırlanmış ve sektörün ihtiyaçlarını standart yapısında barındıran Sektörel Çözümler sunulmaktadır.

 

 

 

SaaS

İşletmelerin ilk yatırım maliyetlerini düşürmelerine olanak sağlayan SaaS (Software as a Service) modeli, 2002 yılından bu yana kullanılmaktadır.

 

 

E-Mail Listemize katılın

E-Posta:

Doğrulayınız * :


 

IAS CANLI DESTEK

Uzmanımıza danışın