Çözümlerimiz

 

 

IAS, ürünü caniasERP ile firmaların iş süreçlerini hızlandırmalarına ve geliştirmelerine yardımcı olur.
 
1989 yılında Almanya’da kurulmuş olan IAS, iş süreçlerinin yönetimini sağlayan ve karar almaya yardımcı olan kurumsal kaynak planlama yazılımları üretmekte ve kurulduğu günden bu yana çözümleri hakkında danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.
 
1994 yılında Türkiye ofisini açarak yazılım geliştirme ve Ar-Ge faaliyetlerine hız vermiştir. Bugün itibari ile 27 ülkede 14 farklı dilde kullanılan caniasERP’nin üreticisi olan IAS global operasyonlarını Türkiye, Almanya, Hindistan ve Birleşik Arap Emirlikleri ofislerinde ve bunların dışında pek çok ülkede partnerleri aracılığı ile yazılım geliştirme, danışmanlık, satış ve eğitim faaliyetlerinde bulunarak sürdürmektedir.

 

 

caniasERP’nin çok katmanlı yapısı içinde sunulan ve temel uyarlamaları gerçekleştirilmiş standart çözümleri de bulunmaktadır.
 
Farklı sektörler için hazırlanmış ve sektörün ihtiyaçlarını standart yapısında barındıran CANIAS SEKTÖREL ÇÖZÜMLER sunulmaktadır. Tüm caniasERP katmanları düşünüldüğünde ise caniasERP’nin dikey ve yatay çözümleri olduğu görülmektedir. 

Modüler bir yapı ile sunulan ve tamamen firmaya göre ölçeklenebilen caniasERP ile firmalar, iş süreçlerini birebir yazılıma aktarma şansına sahiptirler.

caniasERP’nin modüler yapısı şirketlerin gelişimi için idealdir. Esnek modüler yapı sayesinde, uygulamaları sisteme zaman içinde entegre etmek mümkündür. Böylelikle ilk kurulumda sistem, ihtiyaç ve önceliklere göre oluşturulabilir ve şirketin gelişimine paralel olarak da yeni modül ve uygulamalar aşamalı olarak dahil edilebilir.
 
IAS, farklı ölçekteki tüm işletmelerin ihtiyaçlarına minimum ilk maliyetle cevap verebilecek “ERP KİRALAMA” modeli de kullanıma sunmuştur. İşletmelerin, kullandıkları kadarını ödemelerine imkan sağlayan bu sistem sayesinde, herhangi bir yatırım maliyetine katlanmadan ERP sistemine sahip olmaları artık mümkün hale gelmiştir.

 

IAS CANLI DESTEK

Uzmanımıza danışın